Dünyanın en iyi üçüncü oyuncusu device!

HLTV sıralamasıHLTV, Ocak ayının ilk günlerinden bu yana, her gün dünyanın en iyi 20 oyuncusundan birini açıklıyor. Son iki güne girerken spekülasyonlar git gide artıyor. Başlıca s1mple ve Zywoo içinde kalan kişiler son iki güne girerken forumlarda münakaşaya devam ediyorlar. Genç yetenek Zywoo mu birinciliğe koşacak yoksa emektar s1mple sürekliliğini devam ettirebilecek mi?

Device #3
device bu yıl dünyanın en iyi ekipı olarak görülen Astralis’de çok iyi bir performans göstererek ekip arkadaşlarının önüne geçmişti. HLTV sıralamasında ise üçüncü slotu kapatmayı bildi. Öncesinde CPH Wolves, Dignitas ve TSM formaları giyen device şimdi de Astralis ile birlikte hikayeden hikayeye koşan bir ustalaşmış oyuncu.

Dünyanın en iyi üçüncü oyuncusu device!
HLTV listesiHLTV, Ocak ayının ilk günlerinden bu yana, her gün dünyanın en iyi 20 oyuncusundan birini açıklıyor. Son iki güne girerken spekülasyonlar git gide artıyor. Başlıca s1mple ve Zywoo arasında kalan kişiler son iki güne girerken forumlarda tartışmaya devam ediyorlar. Genç kabiliyet Zywoo mu birinciliğe koşacak yoksa emektar s1mple sürekliliğini devam ettirebilecek mi?

Device #3
device bu yıl dünyanın en iyi ekipı olarak görülen Astralis’de çok iyi bir performans göstererek takım dostlarının önüne geçmişti. HLTV sıralamasında ise üçüncü slotu kapatmayı bildi. Öncesinde CPH Wolves, Dignitas ve TSM formaları giyen device şimdi de Astralis ile birlikte hikayeden hikayeye koşan bir ustalaşmış oyuncu.
Device’ın sıralamaları
2014 yılından itibaren ilk 20 sıralamada sürekliliğini sürdüren device, 2014’de #20, 2015’de #3, 2016’da #3, 2017’de #5, 2018’de #2 ve son olarak 2019 yılında da oynadığı iyi oyunuyla üçüncü sırayı alıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*